Hangover взе дербито с Бригада Тракия, Дебелият балет с уникален обрат (обзор на кръга)

on .

Hangover победи с 13:6 Бригада Тракия в дербито на 24-ия кръг на Bultra League 2012/2013. 8 гола във вратата на "тракийци" отбеляза Габриел Балушев. По този начин Hangover се завърнаха в битката за първото място.

Дебелият балет постигна уникален обрат срещу ХУБАВИ ХОРА и спечели с 8:7. На полувремето ХУБАВИ ХОРА водеха с 2:6, но след почивката "жълтите" демонстрираха дух и желание за победа и успяха да изравнят. Въпреки това "светло зелените" отново поведоха, но футболистите на Дебелият балет не се предадоха и успяха да обърнат за крайното 8:7. Любопитен факт е, че "жълтите" не разполагаха с нито една смяна, за разлика от съперника си, който имаше на разположение 3 резерви.

Най-изразителната победа записа Лудата Банда след разгром с 13:1 над Кокоша Слепота. Kry4mi.com пък се наложиха с 9:4 над участника в ШЛ Пловдив "Бунта Север".