Два червени картона и много голове съпътстваха 21-ия кръг

on .

Тази събота на "Арена Бултрас" се изигра поредният кръг от Bultra League 2012. В него отборите си отбелязаха множество голове за радост на зрителите около терена.

Кръгът бе открит с мача между Лудата Банда и Дебелият балет, в който "бандитите" победиха с 10:2. Срещата започна равностойно и изненадващо "жълтите" поведоха, но малко по-късно след рикошет в тялото на защитник на ДБ резултатът бе изравнен. До края на първата част "кючукпарижани" вкараха 4 безответни попадения. В началото на втората част играта отново бе равностойна, но с течение на времето "бандитите" взеха инициативата в свои ръце и дори можеха да отбележат още попадения, но пропиляха няколко чисти положения.

В следващия мач Банда Олеле се наложи с 8:3 на НЕЙЙЙ. Момчетата на Христо Харизанов записаха първа победа от четири мача насам, след като в предишните три кръга записаха три загуби. В най-резултатния мач за деня, участникът в ШЛ Пловдив "Канари-Мараша" разгроми с 10:3 Кокоша Слепота.

В последния двубой от кръга Хъшовете победиха с 9:1 ХУБАВИ ХОРА. Мачът ще се запомни с двата червени картона (по един за всеки отбор), получени след лека разправия в центъра на терена. И двата тима нямаха претенции за картоните, които бяха напълно заслужени.

Дербито на кръга между Stream Team и Hangover бе отложено по молба на ST.