Hangover удари Stream Team в дербито на кръга, Кръчмарите поставиха рекорд

on .

Hangover победи с 5:2 Stream Team в дербито на 6-ия кръг от Bultra League 2012. Победата остави Ханговър на върха, като момчетата в "черно" останаха единственият отбор с пълен точков актив.

Мачът бе изключително оспорван. Ханговър поведе с 2:0, но до почивката Stream Team успя да изравни.  През втората част, водени от капитана си Габриел Балушев и под зоркия поглед на мениджъра на тима Николай Николов, Ханговър отбелязаха три безответни попадения във вратата на Теодор Караколев.

Съставът на Kry4mi.com подобри рекорда за най-убедителна победа от началото на сезона. "Кръчмарите" разгромиха със 17:0 Sky Team. Предишното най-добро постижение беше на Ханговър (19:3 срещу Банда Олеле).

Банда Олеле записа първи три точки в своя актив. "Сините" се наложиха с 8:5 над Мръсната Дузина и по този начин донесоха радост на своя капитан Христо Харизанов. 12 минути преди края на мача вратарят на Банда Олеле бе изгонен и се наложи "сините" да доиграят срещата с човек по-малко.

Всички резултати от кръга можете да видите в секция "Резултати и програма".