Лудата Банда разгроми Бригада Тракия в дербито на 5-ия кръг (снимки и видео)

on .

Лудата Банда разгроми с 4:1 Бригада Тракия в дербито на 5-ия кръг от Bultra League 2012. Двубоят бе изгледан от над 150 зрители, които бяха заели местата си около цялото игрище на "Арена Бултрас".

Въпреки разгромното цифрово изражение, мачът бе равностоен в по-голяма част от времето. 2 гола за успеха на "бандитите" отбеляза Николай Бакларов, а по едно попадение добавиха Сергей Стоянов и Иван Миха. Голът за Бригада Тракия пък бе автогол на Тодор Вълчев. За играч на мача бе избран вратарят на "Лудата Банда" Крум Хаджиев.

В най-резултатния мач на кръга Seven Hills победи с 8:4 Дебелият балет. 4 гола за Севън Хилс отбеляза бившият футболист на "Ботев" Васил Гуджев, а по 2 гола отбелязаха Райко Чакъров и Димитър Кисьов. За "жълтите" два гола отбеляза Цветомир Стойков, а по едно попадение добавиха Иван Тасев и Николай Иванов, като Иванов е вратарят на "Дебелият балет" и вкара гол от собствената си половина.

Първа победа в турнира записа отборът на Sky Team. "Черните", водени от капитана Николай Стамов, се наложиха с 3:1 над Centrum Crew. Два гола за Sky Team вкара Денислав Дуруданов, а третото попадение вкара Горан Гръблев.

Дисциплинарната комисия към Bultra League присъди служебна победа с 3:0 за Stream Team срещу Тифози. Причина за наказанието е желанието за отлагане на мача от страна на Тифози 30 минути преди началния час на двубоя - искане, което не бе удовлетворено.